• ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKA 2023/2024

KLOPI, KLOPI  BRÁNA,

OTVÁRAJ SA ZRÁNA,

IDÚ DETI AKO SMETI,

DO ŠKOLIČKY KAŽDÉ LETÍ...

Riaditeľka ZŠ v Ružomberku – Bielom Potoku oznamuje a zároveň pozýva všetkých svojich žiakov, rodičov, starých rodičov i priateľov školy  na slávnostné otvorenie nového školského roka 2023/2024, ktoré sa začína v pondelok 4.septembra 2023 o 8,00 hod. svätou omšou v našom kostole a pokračuje o 9,00 hod. pred budovou školy.

Prosíme našich nových prváčikov, aby si priniesli školské tašky, a to aj do kostola.

Po ukončení slávnostného otvorenia prosíme, aby si záujemcovia o ŠKD vyzdvihli prihlášku u pani vychovávateľky. Následne žiaci pôjdu domov. Družina (ŠKD) a obedy budú od 5.9.2023.

Prváci a rodičia žiakov prvého ročníka sú vítaní po slávnostnom otvorení v prvej triede, kde bude krátka konzultácia s triednou učiteľkou.

Tešia sa na Vás aj Vaše pani učiteľky.